Okul Dağıtım'a Hoş geldiniz, Eğitim Paketleri İçin Tıklayın

İstek Listem
Sepetim
Ara Toplam : 0,00TL

100 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Sorfilx  8. Sınıf  İngilizce  Soru Bankası - Eyg Yayınları

Sorfilx 8. Sınıf İngilizce Soru Bankası - Eyg Yayınları

Kategori: Ders Kitapları & Yardımcı Kaynaklar

Ürün Barkodu: 9786254445491

  • 31,79 TL
Paylaş
  • 100% Güvenli Alışveriş
  • Aynı gün kargo
  • 10 gün içinde Koşulsuz Geri İade

Soruya Bak: Bu kısımda sınavda ccedil;ıkmış sorulara benzer ouml;rnek sorular ve ccedil;ouml;zuuml;mleri yer almaktadır. Ouml;rnek soruların farklı ccedil;ouml;zuuml;m şekilleri ile verilmeye ccedil;alışıldığı bu bouml;luuml;mde anahtar bilgiler ile de hatırlatıcı ipuccedil;larına yer verilmiştir. Aynı zamanda konuya ilişkin geniş konu anlatımına ihtiyaccedil; duyanlar iccedil;inde karekod uygulaması ile dijital destek sağlanmıştır.

Ortak Ol: Bu aşamada ilk bouml;luuml;mde ouml;ğrenilen bilgiler ışığı altında yeni nesil sorularla ouml;ğrenciler baş başa bırakılmaktadır. Aynı zamanda karekod uygulaması ile de dijitalden soru ccedil;ouml;zuuml;mleri verilmektedir.

Rengini Gouml;r: Bu bouml;luuml;mde yeni nesil sorularımız uuml;ccedil; farklı renk ile zorluk duuml;zeylerine gouml;re ayrılmıştır. Yeşil renk ve bir yıldızlı sorular kolay yeni nesil mavi renk ve iki yıldızlı sorular orta yeni nesil kırmızı renk ve uuml;ccedil; yıldızlı sorular ise zor duuml;zey yeni nesil soruları ifade etmektedir. Her konu iccedil;in hazırlanmış bu testler de farklı zorluk duuml;zeyine sahip renklendirilmiş soruları bulacaksınız. Buradaki amaccedil; ouml;ğrencinin doğrularındaki yoğunluğun hangi renkte toplandığını gouml;rmektir. Bouml;ylelikle ccedil;ouml;zuuml;lemeyen soru tarzları uuml;zerine yoğunlaşılabilmektedir. Buradaki soruların ccedil;ouml;zuuml;mlerine de karekod uygulaması ile dijital destek sağlanmıştır.

Uuml;nite Değerlendirme Testleri: Her uuml;nite sonunda yer alan bu bouml;luuml;m uuml;nitenin genelini taradığı gibi aynı zamanda kendinden ouml;nceki uuml;niteleri de iccedil;ine alacak sarmal bir şekilde duuml;zenlenmiştir. Bu bouml;luuml;mde ki sorulara da karekod uygulaması ile dijital destek sağlanmıştır.

Son Baktıklarım